top of page

Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar

a) Only Japan Vinyl internet sitesinin faaliyetlerini yürüten [Mehmet Sefer Süncak], [Gündoğdu mah. 57103 sokak no:17 kat:4 Akdeniz/MERSİN]. (Bundan böyle “ŞİRKET” olarak anılacaktır).

b) Only Japan Vinyl internet sitesine üye olan internet kullanıcısı. (Bundan böyle “ÜYE” olarak anılacaktır).

2. Sözleşmenin Konusu
 

İşbu Sözleşme, ŞİRKET'in sahip olduğu internet sitesi www.onlyjapanvinyl.com'dan ÜYE'nin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. ÜYE, www.onlyjapanvinyl.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer bilgilerin doğru olduğunu beyan ve taahhüt eder. ŞİRKET, bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları ÜYE'den talep edebilir.

3.2. ÜYE, www.onlyjapanvinyl.com internet sitesini kullanırken ŞİRKET tarafından verilen şifreyi başka kişilere vermeme ve bu şifreyi kullanma hakkının kendisine ait olduğunu kabul eder.

3.3. ÜYE, www.onlyjapanvinyl.com internet sitesini yasal mevzuata uygun şekilde kullanacağını ve yasalara aykırı hiçbir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder.

3.4. www.onlyjapanvinyl.com internet sitesinde ÜYE'ler tarafından paylaşılan fikir ve düşünceler ÜYE'lerin kendi kişisel görüşleridir ve ŞİRKET'i bağlamaz.

3.5. www.onlyjapanvinyl.com internet sitesinin kullanımı sırasında ÜYE'nin uğrayabileceği her türlü zarardan dolayı ŞİRKET'in sorumlu olmadığını ÜYE kabul eder.

3.6. ŞİRKET, www.onlyjapanvinyl.com internet sitesinin içeriğini ve hizmetlerini dilediği zaman değiştirme, güncelleme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

3.7. ÜYE, www.onlyjapanvinyl.com internet sitesine üye olarak ŞİRKET'in belirlediği iletişim kanalları üzerinden bilgilendirme e-postaları ve SMS'leri almayı kabul eder.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme ÜYE'nin üyelik iptali veya ŞİRKET tarafından üyeliğin sonlandırılmasına kadar geçerlidir.

5. Anlaşmazlıkların Çözümü

İşbu sözleşmeden kaynaklanan her türlü anlaşmazlıkta Mersin Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6. Yürürlük

ÜYE'nin, üyelik kaydı yapması işbu üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini gösterir. İşbu Sözleşme, ÜYE'nin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

bottom of page